תלבושות לחינה

הדבר האהוב עלינו ביותר ואחד מהפרטים הבלתי נשכחים בטקס החינה הן התלבושות המסורתיות המפוארות. זו בדיוק ההתמחות שלנו – תלבושות לחינה בעיצוב אישי אשר מחברות לעבר ומעשירות את יופיו של האירוע. כדי להלביש את האירוע אנחנו מציעים לחתן, לכלה ולאורחים השכרת בגדים לחינה בהתאמה ובעיצוב אישי מבדים יוקרתיים עם אלמנטים מזרחיים ורקמות מיוחדות. מניסיוננו הרב בהפקת אירועי חינה ועיצוב בגדי חינה, אנחנו יודעים שלא רק הנראות חשובה, ולכן אנו מספקים בדים איכותיים ונוחים כך, שיהיה לכם נעים וקל לחגוג ולשמוח בהם.

תלבושת לחינה: לבנה ומיוחדת

שמלות לחינה

התפאורה המרהיבה ביותר שנכין לאירוע, לצד המטעמים כיד המלך ומיטב המסורת – לא יהיו שלמים וססגוניים בלי שמלות לחינה.

לא משנה אם תלבשו קשוואה כבירה, סארי או פיסטנה- נדאג להתאים בין המסורת לבין הטעם האישי כך שיהיה  נעים ונח.

שמלות לחינה בעיצוב אישי

השכרת בגדי חינה היא חוויה מיוחדת בפני עצמה והחגיגה מתחילה כבר בהתאמת השמלות. אחרי שנברר יחד מה הסגנון שלכם ומה אופי החינה, נתאים בסבלנות והקפדה מתוך שלל האפשרויות הקיימות את הלבוש עבורכם. עם הרבה דיוק, ניסיון, הקשבה ואהבה נבחר שמלת חינה וגם בגד לחתן. תוכלו לבחור בין מגוון הבדים והרקמות המעוטרות הייחודיות שקיימות, ונבחר גם אביזרים תואמים לכלה ולחתן. כשנסיים לבחור את הסגנון, הצבעים והגזרה – נמדוד ונתאים את התלבושות ומידותיכם, כך שתוכלו לנוע בנוחות ובשמחה בחגיגה.

שמלות לחינה - סט לאירוע שלם

בחלק מהעדות נהוג להחליף סט שמלות מספר פעמים עבור כל אחד משלבי הטקס. לכן אנחנו מציעים סט שמלות ייחודי ומרהיב. שמלות שישלימו אחת את השנייה ויתאימו ללבוש החתן והמשפחה. כמובן שכל שמלה תותאם לסגנון האישי – כל שמלה בדרכה תהיה מיוחדת ומרשימה יותר מקודמתה.

תלבושות לחינה למשפחה

המשפחה היא השותפה המרכזית והחשובה בשמחה. הם אמנם לא מארגנים את החגיגה כבעבר אך יש להם תפקיד מרכזי. לכן לאחר שנכיר אתכם ואת המסורת שלכם, נדאג להתאים ברגישות את התלבושות המיוחדות. במהלך טקס החינה יעמדו לרשות האורחים עשרות תלבושות ססגוניות ונוחות התואמות את סגנון הטקס הנבחר. המגוון הרחב של תלבושות מעוצבות אישית יעזרו לכל האורחים- גדולים וקטנים כאחד, להתחבר לאווירת החינה השמחה והחגיגית כך שיהיו שותפים מלאים בטקס.

שאלות ששואלים אותי

עלות ההשכרה משתנה בהתאם לסגנון ועיצוב התלבושות, כמות הסטים של השמלות שהוזמנו, וכן תוספות לבוש מיוחדות. כמובן שעלות ההשכרה תהיה נמוכה משמעותית מזו של רכישת בסט התלבושות, והיא תנוע דרך כלל בטווחי מחירים של כמה מאות עד אלפי שקלים.

בדרך כלל, נהוג להחליף את שמלות הכלה במעבר בין שלבי הטקס השונים כנהוג בחלק מן העדות – טקס הובלת החתן והכלה, הטקס המרכזי והסעודה. לכן, נהוג להשכיר לכלת השמחה מספר שמלות כלה מעוצבות בהתאם לסגנון האירוע ושלבי האירוע.

ניתן לשכור תלבושות חינה ממגוון רחב של בתי עסק המתמחים בעיצוב והשכרת תלבושות ואביזרים לטקסי חינה מרוקאית. את ההשכרה נדרש לבצע בתיאום מראש עם העסק.
אתם מוזמנים להתרשם ממבחר תלבושות החינה שעוצבו בקפידה ולאחר מחשבה במיוחד עבור האירוע המרגש, וכמובן לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית באתר.

שמלות החינה מגיעות במגוון עיצובים, ועשויות בדים שונים בהתאם לסגנון האישי המועדף על כלת השמחה. השמלות המסוגננות מעוטרות מגוון קישוטים ותוספות, והן עשויות בדרך כלל תחרה או בדים סינטטיים מבריקים.

שמלות החינה מגיעות במגוון עיצובים, ועשויות בדים שונים בהתאם לסגנון האישי המועדף על כלת השמחה. השמלות המסוגננות מעוטרות מגוון קישוטים ותוספות, והן עשויות בדרך כלל תחרה או בדים סינטטיים מבריקים.