תלבושות לחינה

הדבר האהוב עלי ביותר ואחד מהפרטים הבלתי נשכחים בטקס החינה הן התלבושות המסורתיות המפוארות. זו בדיוק ההתמחות שלי – תלבושות לחינה בעיצוב אישי אשר מחברות לעבר ומעשירות את יופיו של האירוע. כדי להלביש את האירוע אני מציעה לחתן, לכלה ולאורחים השכרת בגדים לחינה בהתאמה ובעיצוב אישי מבדים יוקרתיים עם אלמנטים מזרחיים ורקמות מיוחדות. מניסיוני הרב בהפקת אירועי חינה ועיצוב בגדי חינה, אני יודעת שלא רק הנראות חשובה, ולכן אני מבטיחה בדים איכותיים ונוחים כך, שיהיה לכם נעים וקל לחגוג ולשמוח בהם.
שמלה לחינה עם שכבות בצבע זהב מנצנץ
שמלת חינה עם עליונית
תלבושת חינה שני חלקים בצבע לבן
שמלת חינה לבנה רשת
תלבושת לחינה בצבע לבן עם שסע
תלבושת חינה מחצאית קצרה וחולצה
תלבושת חינה כסופה מלאה בפרנזים
שמלת חינה לבנה מנצנצת
תלבושת חינה עם שרוול פתוח בידיים
תלבושת חינה בצבע לבן כסוף
תלבושת לחינה זהב פרנזים
תלבושת חינה אוברול עטלף בצבע זהב
שמלה תלבושת חינה זהב עם חצאית קצרה מקדימה וארוכה מאחורה
תלבשות לחינה בצבע זהב
תלבושת לחינה בצבע זהב לגבר ואישה
תלבושת חינה בצבע לבן עם פרווה

שאלות ששואלים אותי

עלות ההשכרה משתנה בהתאם לסגנון ועיצוב התלבושות, כמות הסטים של השמלות שהוזמנו, וכן תוספות לבוש מיוחדות. כמובן שעלות ההשכרה תהיה נמוכה משמעותית מזו של רכישת בסט התלבושות, והיא תנוע דרך כלל בטווחי מחירים של כמה מאות עד אלפי שקלים.

בדרך כלל, נהוג להחליף את שמלות הכלה במעבר בין שלבי הטקס השונים כנהוג בחלק מן העדות – טקס הובלת החתן והכלה, הטקס המרכזי והסעודה. לכן, נהוג להשכיר לכלת השמחה מספר שמלות כלה מעוצבות בהתאם לסגנון האירוע ושלבי האירוע.

ניתן להשכיר תלבושות חינה ממגוון רחב של בתי עסק המתמחים בעיצוב והשכרת תלבושות ואביזרים לטקסי חינה מרוקאית. את ההשכרה נדרש לבצע בתיאום מראש עם העסק.
אתם מוזמנים להתרשם ממבחר תלבושות החינה שעוצבו בקפידה ולאחר מחשבה במיוחד עבור האירוע המרגש, וכמובן לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית באתר.

שמלות החינה מגיעות במגוון עיצובים, ועשויות בדים שונים בהתאם לסגנון האישי המועדף על כלת השמחה. השמלות המסוגננות מעוטרות מגוון קישוטים ותוספות, והן עשויות בדרך כלל תחרה או בדים סינטטיים מבריקים.

שמלות החינה מגיעות במגוון עיצובים, ועשויות בדים שונים בהתאם לסגנון האישי המועדף על כלת השמחה. השמלות המסוגננות מעוטרות מגוון קישוטים ותוספות, והן עשויות בדרך כלל תחרה או בדים סינטטיים מבריקים.

שמלות לחינה

התפאורה המרהיבה ביותר שנכין לאירוע לצד המטעמים כיד המלך ומיטב המסורת לא יהיו שלמים וססגוניים בלי השמלות לחינה. לא משנה אם תלבשי קשוואה כבירה, סארי או פיסטנה- אדאג להתאים בין המסורת לבין טעמך האישי כך שיהיה לך נעים ונח ותרגישי כלת השמחה הזוהרת שמגיע לך להיות.

שמלות לחינה

שמלות לחינה בעיצוב אישי

השכרת בגדי חינה אצלי היא חוויה מיוחדת בפני עצמה והחגיגה מתחילה כבר בהתאמת השמלות. אחרי שנברר יחד מה הסגנון שלכם ומה אופי החינה, נתאים בסבלנות והקפדה מתוך שלל האפשרויות הקיימות את הלבוש עבורכם. עם הרבה דיוק ,ניסיון, הקשבה ואהבה נבחר לך שמלת חינה וגם בגד לחתן. תוכלי לבחור בין מגוון הבדים והרקמות המעוטרות הייחודיות שאני מביאה ונבחר לכם אביזרים תואמים לכלה ולחתן. כשנסיים לבחור את הסגנון, הצבעים והגזרה נמדוד ונתאים את השמלה למידותיך כך שתוכלי לנע בנוחות ובשמחה בחגיגתך.

תלבושות לחינה

שמלות לחינה - סט לאירוע שלם

בחלק מהעדות נהוג להחליף סט שמלות מספר פעמים עבור כל אחד משלבי הטקס. לכן אני מציעה סט שמלות במחיר מיוחד עבורך. סט השמלות המעוצבות אישית, ישלימו אחת את השנייה ויתאימו ללבוש החתן והמשפחה. כמובן שכל שמלה תותאם לסגנונך האישי ותרהיב ביופייה – אני מבטיחה שכל אחת בדרכה תהיה מיוחדת ומרשימה יותר מקודמתה.

שמלות לחינה - סט לאירוע שלםשמלות לחינה - סט לאירוע שלם

תלבושות לחינה למשפחה

המשפחה היא השותפה המרכזית והחשובה בשמחה. הם אמנם לא מארגנים את החגיגה כבעבר אך יש להם תפקיד מרכזי. לכן לאחר שאכיר אתכם ואת המסורת שלכם אדאג להתאים ברגישות את התלבושות המיוחדות. במהלך טקס החינה יעמדו לרשות האורחים עשרות תלבושות ססגוניות ונוחות התואמות את סגנון הטקס הנבחר. המגוון הרחב של תלבושות מעוצבות אישית יעזרו לכל האורחים- גדולים וקטנים כאחד, להתחבר לאווירת החינה השמחה והחגיגית כך שיהיו שותפים מלאים בטקס.

שמלות לחינה לכל המשפחה