תפאורה לחינה

כשמדברים על טקס החינה כל אחד יודע שהתפאורה עושה את האוירה. התפאורה לחינה מורכבת מאלמנטים רבים הנבחרים בקפידה על מנת לייצר את האווירה האותנטית והשמחה ביותר שניתן ולהכניס אתכם ואת האורחים לערב אחד לעולם חדש-ישן. בחירת התפאורה לחינה מרוקאית אמיתית הינה משימה מורכבת הזקוקה ליחס רב בתהליך ההפקה תוך התחשבות בחלל בו נעשה הארוע, העדפות הזוג המאושר והטאץ' העיצובי שיקשור את כל פרטי התפאורה ליצירת חלל קסום בו יתקיים הטקס.

מלי יוצרת ומחדשת תפאורות לחנה מרהיבות ומושקעות ודואגת להביא פריטים ייחודיים לאירועי החינה שלה. בין פרטי התפאורה לחינה מרוקאית המרכזיים של מלי תוכלו למצוא: טאלמון- הכורסאות החגיגיות עליהם יישבו החתן והכלה במהלך טקס החינה, הדומים ססגוניים, אפריון לכניסה מרשימה במיוחד ל החתן והכלה לבושים בתלבושות המיוחדות לתוך טקס החינה, דוכני מתוקים בעבודת יד ערוכים תחת שער לד מואר, סידורי שולחנות ייחודים עם פירות ועוד. כל אלה מגיעים במגוון עיצובים וצבעים הייחודיים למלכה הפקת אירועי חינה, שיכניסו את האורחים לרוח המסורת ויגרמו לטקס להראות מושקע ושופע בכמה רמות מעל כולם.

טאלמון מלכה הפקת אירועים

בתכנון טקס החינה תוכלו לבחור בליווי אישי ובעזרת העין המקצועית של מלי בדיוק את הפריטים שירכיבו את התפאורה לחינה וייצרו את התמונה המלאה של הארוע ובכך להבטיח לכם ולאורחים שלכם חוויה בילתי נשכחת.

מלי וצוות ההפקה ידאגו למקם את שלל פריטי התפאורה לחינה ולהתאימם באופן ייחודי לחלל הארוע- בין אם במקום סגור כמו אולם אירועים או פתוח כמו חצר הבית, ולשזור בטעם וטאצ׳ אישי כל אחד מהפרטים בדיוק במקום הנכון, על מנת  שייצרו את האווירה המושלמת עבורכם.

לבסוף תקבלו חלל שופע, שמח, מלא בכל טוב ערוך ומוכן, שרק מחכה לכם לשמוח ולחגוג בו!  

אירוע החינה מצריך תכנון מקדים של בחירת והשכרת ציוד התפאורה והתאורה, מגשי האוכל והמתוקים, ציוד לסידור השולחנות, כיסאות ואביזרים נלווים לשלבי הטקס השונים (כמו אוהל אותנטי וכיסאות חתן-כלה).
כמו כן, יש לקחת בחשבון גם את נושא השכרת התלבושות המסורתיות לזוג ולאורחים.

אולמות אירועים רבים מאפשרים לזוגות להשכיר במקום תפאורה וציוד נוסף לאירוע החינה. הציוד המושכר כולל מגוון קישוטים ותפאורות רקע לחלל האולם, לצד אלמנטים לעיצוב וסידור השולחנות.
אתם מוזמנים להתרשם ממגוון התפאורות המעוצבות לטקסי החינה ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לאירוע מרהיב.

עלות השכרת תפאורה לחינה משתנה כתלות בסגנון האירוע, העיצוב של התפאורה והקירות, וכן בהתאם לאביזרי הקישוט הנלווים.
עבור חבילת עיצוב בסיסית כולל תפאורת רקע אותנטית וציוד בסיסי של כיסאות ושולחנות המחיר יעמוד על כ-1,500 ₪. באירועי חינה גדולים עם תפאורה בעיצוב מפואר עלות ההשכרה תעמוד על כ-4,500 ₪.

טקסי החינה המסורתיים מתקיימים באולמות אירועים המיועדים לחגיגות של חינה מרוקאית. אולמות האירועים מתאימים את האוירה והעיצוב של המקום לפני תחילת האירוע, ליצירת אוירה אותנטית ותפאורה שמותאמת במיוחד לטקס החינה.

קצת עלינו

מלי ימיני, בעלת מלכה הפקת אירועי חינה, ובעלת חברה המתמחה באופן ייחודי בתפירת תלבושות מיוחדות והתאמתם המדוייקת עבור הלקוח. מלי בעלת ניסיון של למעלה מחמש שנים בתחום הפקות אירועי חינה מכל הסוגים ותחת ידה עברו עשרות זוגות מאושרים ומרוצים מכל חלקי הארץ.

מאמרים אחרונים