תפאורה לחינה

כשמדברים על טקס החינה – כל אחד יודע שהתפאורה עושה את האווירה. תפאורה לחינה מורכבת מאלמנטים רבים הנבחרים בקפידה על מנת לייצר את האווירה האותנטית והשמחה ביותר שניתן, ולהכניס אתכם ואת האורחים לערב אחד לעולם חדש-ישן.

בחירת התפאורה לחינה מרוקאית אמיתית היא משימה מורכבת הזקוקה ליחס רב בתהליך ההפקה, תוך התחשבות בחלל בו נעשה האירוע, העדפות הזוג המאושר והטאץ' העיצובי שיקשור את כל פרטי התפאורה לחלל הקסום שבו יתקיים הטקס.

עיצוב הכניסה לאירוע החינה

חינה מרוקאית

אנו יוצרים תפאורות מרהיבות ומושקעות לחנה, ודואגים להביא פריטים ייחודיים לאירועי החינה  שלנו. התפאורה לחינה מרוקאית, כוללת מגוון רחב של פריטים, וביניהם תוכלו למצוא: טאלמון (הכורסאות החגיגיות עליהם יישבו החתן והכלה במהלך טקס החינה), הדומים ססגוניים, אפריון לכניסה מרשימה במיוחד (לחתן והכלה שלבושים בתלבושות המיוחדות), דוכני מתוקים בעבודת יד ערוכים תחת שער לד מואר, סידורי שולחנות ייחודים עם פירות ועוד אביזרים ייחודיים לחינה.

כל אלה מגיעים במגוון עיצובים וצבעים ייחודיים. עיצובים שיכניסו את האורחים לרוח המסורת ואביזרים לחינה, שיגרמו לטקס להיראות מושקע ושופע בכמה רמות מעל כולם.

תכנון הטקס

בתכנון טקס החינה תוכלו לבחור בליווי אישי, ובעזרת העין המקצועית של המפיקים שלנו, תוכלו לבחור את הפריטים שירכיבו את התפאורה לחינה וייצרו את התמונה המלאה של האירוע. בכך תוכלו להבטיח לכם ולאורחים שלכם חוויה בלתי נשכחת.

צוות ההפקה ידאג למקם את שלל פריטי התפאורה לחינה, ולהתאימם באופן ייחודי לחלל האירוע – בין אם במקום סגור (כמו אולם אירועים) או פתוח (כמו חצר הבית). כמו כן, הם ידאגו לשזור בטעם וטאצ׳ אישי כל אחד מהפרטים בדיוק במקום הנכון – על מנת  שייצרו את האווירה המושלמת עבורכם.

לבסוף תקבלו חלל שופע, שמח, מלא בכל טוב ערוך ומוכן, שרק מחכה לכם לשמוח ולחגוג בו!  

שאלות ששואלים אותי

אירוע החינה מצריך תכנון מקדים של בחירת והשכרת ציוד התפאורה והתאורה, מגשי האוכל והמתוקים, ציוד לסידור השולחנות, כיסאות ואביזרים נלווים לשלבי הטקס השונים (כמו אוהל אותנטי וכיסאות חתן-כלה).
כמו כן, יש לקחת בחשבון גם את נושא השכרת התלבושות המסורתיות לזוג ולאורחים. יש לא מעט ציוד ואביזרים לחינה, לכן מומלץ להבין לפני הכל – מה אתם רוצים וצריכים, ורק לאחר מכן לבצע סקר שוק ולהתאים את השכרת הציוד לתקציב שלכם.

אולמות אירועים רבים מאפשרים לזוגות לשכור במקום תפאורה וציוד נוסף לאירוע החינה, לרבות אביזרים לחינה. הציוד השכור כולל מגוון קישוטים ותפאורות, אביזרים מיוחדים לחינה, רקע לחלל האולם, וזאת לצד אלמנטים לעיצוב וסידור השולחנות.
אתם מוזמנים להתרשם ממגוון התפאורות המעוצבות לטקסי החינה ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לאירוע מרהיב.

עלות השכרת תפאורה לחינה משתנה כתלות בסגנון האירוע, העיצוב של התפאורה והקירות, וכן בהתאם לאביזרי הקישוט הנלווים.
תוכלו לבחור בחבילת עיצוב בסיסית שכוללת תפאורת רקע אותנטית וציוד בסיסי של כיסאות ושולחנות. או לחלופין תפאורה בעיצוב מפואר לאירועי חינה גדולים. פנו אלינו, ונוכל לתת לכם הצעת מחיר שמותאמת לגודל האירוע ולכמות הפריטים שתרצו לשכור.

טקסי החינה המסורתיים מתקיימים באולמות אירועים המיועדים לחגיגות של חינה מרוקאית. אולמות האירועים מתאימים את האוירה והעיצוב של המקום לפני תחילת האירוע, ליצירת אוירה אותנטית ותפאורה שמותאמת במיוחד לטקס החינה.