שוק מרוקאי

לטקס החינה סמלים רבים המייצגים אותו. כמה מהסמלים המרכזיים הם הברכה לשפע, פרנסה ואושר, וכידוע לכל, זוהי מסורת עתיקת יומין המקובלת בקרב יהודי צפון אפריקה, לברך את הזוג הטרי בשפע.

השוק המרוקאי הפך לחלק בלתי נפרד מאירוע החינה מאחר והוא מסמל את השפע, ועל כן הפך בשנים האחרונות לאחד מהדברים המרכזיים בעיצוב ותכנון הטקס. כיום, ניתן לראות אותו ברוב אירועי החינה. הוא מכיל בתוכו סמלים רבים מהמסורת המרוקאית, מעניק לאירוע החינה את האותנטיות והייחודיות המסורתית שלו, ובכך משלים לכדי תמונה מלאה את התפאורה באירוע.

אירוע חינה מעוצב

מגוון עשיר

אצלנו תוכלו למצוא מגוון עשיר, אותנטי ומרהיב לעין של מגשי מתוקים בעבודת יד, שולחנות פירות בחיתוכים ייחודים, מגשים עם פיצוחים ועוד. המגוון של האוכל שיוגש גם הוא בא לסמל את השפע ויש האומרים גם את החיים המגוונים שמביאים איתם חיי הנישואין, לכן ניתן יהיה למצוא למשל מתוקים במרקם קשה יותר, וחלק במרקם רך יותר, כסמל לגיוון הקיים בחיי הנישואין.

אנו נספק עבורכם את האיכות הגבוהה ביותר לאוכל, לטריות ולטעמים שייגרמו לכם להרגיש כאילו הייתם בשוק מרוקאי אותנטי.

עיצוב השולחונות והחלל סביבם

דבר נוסף וחשוב לא פחות הוא שכאשר מדובר בשוק מרוקאי אותנטי – יש לשים דגש על עיצוב השולחנות והחלל סביבם. עיצוב שולחן לחינה, הוא חשוב לא פחות מהאוכל והמגשים שעל השולחנות. המפיקים שלנו ידאגו להתאים את סידור השולחנות לפריטים שנבחרו, וכמובן גם לתפאורה של האירוע.  מלבד זאת, הם יעוצבו באופן כזה שלא ישאיר אתכם אדישים ליופי ולאסתטיקה שלהם. על מפות חגיגיות בשלל גוונים, יונחו מגשים עם מגוון רחב ועשיר של עוגיות ודברי מתיקה שונים ויעניקו לאירוע יופי וייחודיות. אין ספק שמדובר בעיצוב שמזמין את האורחים לבוא ולהתכבד מהמבחר העשיר.

שאלות ותשובות

השוק המרוקאי הוא אחד מהסממנים המרכזיים בכל טקס חינה, ומהווה חלק בלתי נפרד מהמסורת שמייצגת את יהודי צפון אפריקה.
השוק הוא סמל לברכה, פרנסה טובה, שפע ובריאות עבור החתן והכלה המיועדים.
השוק כולל שולחנות מעוצבים עם שפע מאכלים אותנטיים, ממתקים, פירות ופיצוחים, לצד תפאורה בסגנון אותנטי שמעטרת את חלל האירוע.

מסורת השוק המרוקאי מהווה מסורת ארוכת שנים בתרבות היהודית של יוצאי צפון אפריקה. מקור השוק המרוקאי במנהגי השוק והסעודות שקיימו יהודי מרוקו בעבר, והוא סמל מרכזי עבורם לשפע ושגשוג.

את המוטיבים של השוק המרוקאי הביאו עמם ארצה יהודי צפון אפריקה, והוא משמש גם היום סימן היכר מרכזי לפרנסה, בריאות ושפע בכל טקס חינה.

שולחנות מעוצבים עם מגוון עשיר של מתוקים ומגשי פיצוחים הם סימן ההיכר של אירועי חינה רבים. בטקסי החינה נהוג להשקיע בעיצוב שולחנות המתוקים, ולהגיש לאורחים מגוון ממתקים אותנטיים תוצרת יד המסמלים את הגיוון בחיי הנישואים של הזוג הטרי.

עיצוב שולחן מתוקים לטקס החינה כולל את עיצוב מפות השולחן, סידור המגשים במרכז השולחנות, בחירת פריטי עיצוב ייחודיים לכל שולחן, וכן תפאורת רקע מסוגננת בהתאם לאווירה הכללית.
תוכלו להתרשם ממבחר סגנונות העיצוב של השולחנות המתוקים שלנו, כמו גם עיצובי השולחן הייחודיים לחינה.

עלות עיצוב השולחנות וסידור מגשי האוכל לטקס החינה נע בטווח מחירים של 1,000 ₪ עבור עיצוב סטנדרטי בתוספת מגשי עוגיות לאורחים, ועד 4,000 ₪ לאירועים מסוגננים וגדולים יותר עם עיצוב שולחנות מפואר ומגשים מסוגננים ועשירים.
מוזמנים לקבל מאיתנו הצעת מחיר אטרקטיבית לאירוע אותנטי ומרהיב עם עיצוב בהתאמה אישית.