שוק מרוקאי

לטקס החינה סמלים רבים המייצגים אותו. כמה מהסמלים המרכזיים הם הברכה לשפע, פרנסה ואושר, וכידוע לכל, זוהי מסורת עתיקת יומין המקובלת בקרב יהודי צפון אפריקה, לברך את הזוג הטרי בשפע.

השוק המרוקאי הפך לחלק בילתי נפרד מארוע החינה מאחר והוא מסמל את השפע, ועל כן הפך בשנים האחרונות לאחד מהדברים המרכזיים בעיצוב ותכנון טקס החינה, וניתן לראות אותו כיום ברוב אירועי החינה. הוא מכיל בתוכו סמלים רבים מהמסורת המרקואית, מעניק לארוע החינה את האותנטיות והייחודיות המסורתית שלו, ובכך משלים לכדי תמונה מלאה את התפאורה בארוע.

במלכה הפקות אירועי חינה תוכלו למצוא מגוון עשיר, אותנטי ומרהיב לעין של מגשי מתוקים בעבודת יד, שולחנות פירות בחיתוכים ייחודים, מגשים עם פיצוחים ועוד. המגוון של האוכל שיוגש גם הוא בא לסמל את השפע ויש האומרים גם את החיים המגוונים שמביאים איתם חיי הנישואין, לכן ניתן יהיה למצוא למשל מתוקים במרקם קשה יותר, וחלק במרקם רך יותר, כסמל לגיוון הקיים בחיי הנישואין. מלי מתחייבת לספק עבורכם את האיכות הגבוהה ביותר לאוכל, לטריות ולטעמים שייגרמו לכם להרגיש כאילו הייתם בשוק מרוקאי אותנטי.

דבר נוסף חשוב לא פחות הוא שכאשר מדובר בשוק מרוקאי אותנטי אחד הדברים החשובים ביותר הוא עיצוב השולחנות והחלל סביבם, לא פחות מהאוכל והמגשים שעל השולחנות. מלי והצוות המיומן שלה ידאגו להתאים את סידור השולחנות לפריטים שנבחרו לתפאורה של הארוע,  ולעצב אותם באופן כזה שלא ישאיר אתכם אדישים ליופי ולאסתטיקה שלהם. על מפות חגיגיות בשלל גוונים, יונחו מגשים עם מגוון רחב ועשיר של עוגיות ודברי מתיקה שונים ויעניקו לארוע יופי שנעים לעין והמזמין את האורחים לבוא ולהתכבד מהמבחר העשיר.

קצת עלינו

מלי ימיני, בעלת מלכה הפקת אירועי חינה, ובעלת חברה המתמחה באופן ייחודי בתפירת תלבושות מיוחדות והתאמתם המדוייקת עבור הלקוח. מלי בעלת ניסיון של למעלה מחמש שנים בתחום הפקות אירועי חינה מכל הסוגים ותחת ידה עברו עשרות זוגות מאושרים ומרוצים מכל חלקי הארץ.

מאמרים אחרונים

סגירת תפריט
נגישות
נשמח לעשות גם לכם חינה מפוארת!

השאירו פרטים או פנו ישירות בווצאפ

Open chat
לחינה מפוארת לחצו כאן