אודות

מלי ימיני, בעלת מלכה הפקת אירועי חינה, ובעלת חברה המתמחה באופן ייחודי בתפירת תלבושות מיוחדות והתאמתם המדוייקת עבור הלקוח. מלי בעלת ניסיון של למעלה מחמש שנים בתחום הפקות אירועי חינה מכל הסוגים ותחת ידה עברו עשרות זוגות מאושרים ומרוצים מכל חלקי הארץ.

למלי הכשרון לנהל ולדאוג ששום פרט לא יתפספס בתכנון הארוע מתוך אמונה שכל ארוע הינו מיוחד במינו, חשוב ומרגש עבור החוגגים וכמובן עבורה. מלי תתפור עבורכם את הארוע המושלם והמדוייק עבורכם מתוך אהבה לאנשים, הפקה וכמובן לשמחות. היא מביאה איתה את היכולת להפוך את הארוע שלכם לערב בילתי נשכח ושמח עם חיוך, אדיבות ומקצועיות ללא פשרות, דרך תשומת לב לפרטים הקטנים שייצרו את האווירה המושלמת ועד לראיה הרחבה של הארוע כולו והתאמתו אליכם ולאורחים שנוכחים בו. אצל מלי תקבלו ליווי אישי משלבי התכנון, בו היא תכיר אתכם ואת הסגנון שלכם לעומק ועד להפקת הארוע הארוע בפועל שם היא תהיה נוכחת ותוודא שכל מה שייחלתם לו מתגשם.

במפגש אישי תוכלו להתרשם ולהתחבר לאווירת החינה המלאה תוך הקשבה ויחס אישי וחם. בתכנון קפדני תבנו ביחד את תכנית הארוע המתאימה בדיוק לצרכים שלכם ושל האורחים בארוע החינה ותהיו מעורבים בכל בחירה תוך הכוונתה המקצועית של מלי לאורך כל הדרך. היא תהיה שם עבורכם בכל צעד, החל מבחירת עיצוב אישי וייחודי של התלבושות ועד לבחירת התפאורה האותנטית, הצבעוניות שבשוק המרוקאי, הפריטים האוריינטלים וההתאמה הייחודית לחלל הארוע.

תפארוה מיוחדת לחינה
השירות הנאמן ויוצא הדופן של מלי לאורך כל תהליך הפקת החינה גרף לאורך השנים תגובות מפרגנות ושבחים על עבודתה והיצירתיות שהיא מביא עימה לכל ארוע. הבחירה במלכה הפקות תותיר אתכם ואת האורחים שלכם עם טעם של עוד.