אודות

חברת "טנג'יר" עוסקת בהפקת אירועי חינה ייחודיים. החל מתלבושות מיוחדות המותאמות עבור הלקוחות, ועד לעיצוב החלל בהתאם לסוג הטקס הרצוי. למפיקים שלנו יש ניסיון רב בהפקות אירועי חינה מכל הסוגים, ותחת ידיהם עברו עשרות זוגות מאושרים ומרוצים מכל חלקי הארץ.

המפיקים שלנו ינהלו את האירוע שלכם על הצד הטוב ביותר, וידאגו ששום פרט לא יתפספס בתכנון האירוע – זאת מתוך אמונה שכל אירוע הוא מיוחד במינו, חשוב ומרגש עבור החוגגים.

האירוע ייתפר למידותיכם, כך שיהיה כמה שיותר מדוייק עבורכם. המטרה שלנו היא שהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח, ושידברו עליו גם שנה ושנתיים אחר כך.

אנחנו עובדים מתוך אהבה לאנשים, הפקה וכמובן לשמחות. מגיעים עם חיוך, אדיבות ומקצועיות ללא פשרות, מעניקים תשומת לב לפרטים הקטנים – הפרטים שייצרו את האווירה המושלמת באירוע שלכם! 

אנחנו מציעים ליווי אישי החל משלבי התכנון, ועד להפקת האירוע בפועל. תוך הקשבה ויחס חם ואישי. נתכנן ביחד את הפקת אירוע החינה שלכם, כך שיתאים לצרכיכם. יחד נוודא שכל מה שייחלתם לו – מתגשם.

השירות הנאמן ויוצא הדופן של המפיקים שלנו גרף לאורך השנים תגובות מפרגנות ושבחים על העבודה והיצירתיות שהם מביאים עמם לכל אירוע. הבחירה בטנג'יר תותיר אתכם ואת האורחים שלכם עם טעם של עוד.